Markery suchościerlane Pentel Maxfilo kpl.4 szt z gąbką

Dostępność 24 godziny

Cena netto 29,19 zł Cena brutto 35,90 zł

Szczegóły

MAXIFLO to długie pisanie poprzez klikanie

W MAXIFLO zrezygnowano z tradycyjnego sączka – innowacyjność zastosowanego mechanizmu polega na sprytnym systemie spływania tuszu do okrągłej końcówki. W razie potrzeby jej nawilżenia kolorowy płynny tusz (niebieski, czerwony, zielony lub niebieski) jest dozowany za pomocą specjalnego tłoczka, co znacznie podnosi walory ekonomiczne tego modelu. Poprzez wygodne „klik” każdy użytkownik indywidualnie może kontrolować zużycie tuszu i wykorzystać marker do ostatniej jego kropli.

Ekonomiczny i nowoczesny

Dzięki zaawansowanej technologii linia pisania jest kilkakrotnie dłuższa niż w standardowych markerach, wynosi bowiem ponad 1000 m !! co znacznie zmniejsza wszelkie wydatki na artykuły papiernicze w każdym biurze, uczelni i szkole – wszędzie tam, gdzie mają miejsce ważne prezentacje. Wynik ten plasuje MWL5M w czołówce najbardziej pożądanych produktów, tym bardziej że to nie koniec listy jego zalet. Produkt jest wysoce proekologiczny, gdyż został wykonany w ponad 50% z materiałów przetworzonych! Ta wiadomość na pewno zadowoli wszystkich, któoacute;rzy wspierają środowisko naturalne, walcząc o zrównoważony design. Warto dodać, że kolory tuszu są trwałe i wyraziste, dzięki nim łatwo jest zaprezentować najważniejsze punkty wykładu.

Informacje dodatkowe

Kod producenta MWL5M-4N
EAN Nie
Dostępność 24 godziny
Producent Pentel

Recenzje klientów

gingerrr31 lipca 201 Review by Alexiz
gingerrr31 lipca 2011Mam jedno małe pytanie odnośnie Deana. Przed chwilą oglądałam tlsdeyek Michaela Jacksona Behind the mask. Czy w 4:31 sek. to nie jest Twf3j przyjaciel?:) a jak to nie on to bardzo mi go przypomina:) Pozdrawiam:) (Dodano 01.10.2014)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Markery suchościerlane Pentel Maxfilo kpl.4 szt z gąbką

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.