Markery suchościeralne Pentel 4 szt w etui.

Dostępność 24 godziny

Cena netto 12,11 zł Cena brutto 14,90 zł

Szczegóły

Certyfikowana jakość pod okiem specjalistów

MW85-4W to niezwykle poręczny i ekonomiczny pakiet markerów do białych tablic. Wysoka jakość produktu została potwierdzona certyfikatem ISO 9001, oddajemy więc w ręce użytkownika wyjątkowy zestaw zaawansowanych technologicznie markerów suchościeralnych niezbędnych do profesjonalnego działania w każdym biurze czy uczelni.

Alkohol, który nie szkodzi

Ten model został wypełniony wyjątkowym tuszem na bazie alkoholu, który przyspiesza wysychanie, jest łatwo-usuwalny z powierzchni tablicy i nie pozostawia na niej trwałych, niechcianych śladów zaburzającymi pracę na nowymi prezentacjami. Okrągła końcówka gładko i lekko zapisuje białą przestrzeń linią o grubości 1,9 mm czterema kolorami do wyboru: czerwonym, zielonym, niebieskim lub czarnym, przy czym barwy są nasycone głębokim pigmentem widocznym z najodleglejszych zakątków sali konferencyjnej. Nowoczesny design – biała obudowa z kolorowymi wykończeniami i efektownie przedstawionymi parametrami markera jest zgodna z najświeższymi trendami wzorniczymi. Przede wszystkim jednak smukły korpus zapewnia wygodne trzymanie, co może być istotne podczas trudnych wystąpień. Markery są dostępne w kompletach 4-sztukowych zapakowane w komfortowe opakowanie, które świetnie dyscyplinuje produkty.

 

Informacje dodatkowe

Kod producenta MW85-4W
EAN Nie
Dostępność 24 godziny
Producent Pentel

Recenzje klientów

XjyLMblrReWWAYQn Review by bguvttyn
DCmimQ <a href="http://aiwsdjtlhmbs.com/">aiwsdjtlhmbs</a>, [url=http://ejfhpejgxhkc.com/]ejfhpejgxhkc[/url], [link=http://mzhqidyxomxi.com/]mzhqidyxomxi[/link], http://grfuzxbezvhx.com/ (Dodano 28.10.2014)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Markery suchościeralne Pentel 4 szt w etui.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.