Koperty Bezpieczne BIAŁE SAFEBAG B5 175x225 100 szt.

Dostępność 24 godziny

Koperty Bezpieczne BIAŁE B5 175x225 - opakowanie 100 szt.
Cena netto 42,28 zł Cena brutto 52,00 zł

Szczegóły

Koperty bezpieczne SAFEBAG

Koperty SafeBag z folii LDPE z bezpiecznym zamknięciem do przesyłek wartościowych i tajnych rzeczy. Koperty posiadają zamknięcie, które natychmiast uwidacznia próby ingerencji. Dodatkowy numerator pozwala na dokładną identyfkację przesyłki i śledzenie jej drogi w trakcie procesu przesyłania, a także spełnia rolę pokwitowania w postaci łatwo odrywanego kuponu. Koperty bezpieczne mają szczególne zastosowanie w bankach i innych instytucjach finansowych, agencjach ochrony, hotelach, sklepach, stacjach benzynowych oraz w firmach do przewożenia i przechowywania pieniędzy, bizuterii, akt osobowych, tajnych dokumentów i projektów, nośników danych, kart kredytowych, kluczy do chronionych pomieszczeń (i innych depozytów). 

Cechy kopert bezpiecznych

Dzięki posiadanym zabezpieczeniom, koperty bezpieczne SAFEBAG w tani i prosty sposób zapewniają cechy ochrony posiadane do tej pory przez sejfy lub kasy pancerne. Cechy kopert bezpiecznych: 1. Wykonana z najwyższej jakości folii trójwarstwowej LDPE 2. Transparentna, warstwa wewnątrz koperty. 3. Mikronadruk. 4. Płaski bezpieczny zgrzew boczny. 5. Taśma bezpieczna z zabepieczeniem mechanicznym, termicznym i chemicznym. 6. Kod kreskowy+numeracja na kuponach, pod taśmą i na kopercie [ten sam]. Brakujące numery w opakowaniu są zarejestrowane i opublikowane na karcie informacyjnej załączonej do opakowania

Informacje dodatkowe

Kod producenta SB7601_1
EAN Nie
Dostępność 24 godziny
Producent Bong

Recenzje klientów

Wernyhora? czy wdroż Review by Nagm
Wernyhora? czy wdrożenie E-PRZESYŁKI to obietnica, czy relnaa usługa? czy korzystne oferty dla klientf3w biznesowych to obietnica, czy fakt? czy sklep internetowy to obietnica, czy coś namacalnego? (Dodano 30.09.2014)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Koperty Bezpieczne BIAŁE SAFEBAG B5 175x225 100 szt.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.