KEYBOX 36. skrzynka na 36 klucze

Dostępność 3-4 dni

Aluminiowa skrzynka na klucze KEY BOX o ponadczasowym wzorze.
Drzwiczki otwierają się pod kątem ponad 90° umożliwiając wygodny dostęp do wszystkich kluczy. Na wewnętrznej stronie drzwiczek znajduje się miejsce do wsunięcia opisu zawartości skrzynki. Opis taki można wykonać przy pomocy bezpłatnego programu znajdującego się na stronie www.durable.pl Bezpieczeństwo zapewnia zamek wysokiej jakości z dwoma kluczami. W opakowaniu znajdują się śruby montażowe i instrukcja zawieszania skrzynki na ścianie. Innowacyjne zawieszki do kluczy KEY CLIP można łatwo powiesić nie zakrywając miejsca nadruku. Prosty opis etykiet na zawieszkach jest możliwy przy pomocy bezpłatnego programu znajdującego się na stronie www.durable.pl
Zawieszka KEY CLIP zawieszana w skrzynce na klucze KEY BOX to optymalizacja w korzystaniu z kluczy w każdym biurze.

Skrzynka na klucze jest dostępna w 3 rozmiarach. Najmniejsza wersja jest na
12 kluczy, średnia na 18 i 36 lub 54 klucze, a największa na 48 lub 72 klucze. Do każdej skrzynki dołączone jest opakowanie z sześcioma przykładowymi zawieszkami na klucze KEY CLIP.


KEY BOX 36
Skrzynka na 36 zawieszek na klucze, do skrzynki dołączone
jest opakowanie 6 przykładowych zawieszek na klucze,
listwy na zawieszki znajdują się wyłącznie na przednich stronach paneli.

Wymiary: 302 x 280 x 118 mm (S x W x G).
Cena netto 258,19 zł Cena brutto 317,57 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szczegóły

Aluminiowa skrzynka na klucze KEY BOX o ponadczasowym wzorze. Drzwiczki otwierają się pod kątem ponad 90° umożliwiając wygodny dostęp do wszystkich kluczy. Na wewnętrznej stronie drzwiczek znajduje się miejsce do wsunięcia opisu zawartości skrzynki. Opis taki można wykonać przy pomocy bezpłatnego programu znajdującego się na stronie www.durable.pl Bezpieczeństwo zapewnia zamek wysokiej jakości z dwoma kluczami. W opakowaniu znajdują się śruby montażowe i instrukcja zawieszania skrzynki na ścianie. Innowacyjne zawieszki do kluczy KEY CLIP można łatwo powiesić nie zakrywając miejsca nadruku. Prosty opis etykiet na zawieszkach jest możliwy przy pomocy bezpłatnego programu znajdującego się na stronie www.durable.pl Zawieszka KEY CLIP zawieszana w skrzynce na klucze KEY BOX to optymalizacja w korzystaniu z kluczy w każdym biurze. Skrzynka na klucze jest dostępna w 3 rozmiarach. Najmniejsza wersja jest na 12 kluczy, średnia na 18 i 36 lub 54 klucze, a największa na 48 lub 72 klucze. Do każdej skrzynki dołączone jest opakowanie z sześcioma przykładowymi zawieszkami na klucze KEY CLIP. KEY BOX 36 Skrzynka na 36 zawieszek na klucze, do skrzynki dołączone jest opakowanie 6 przykładowych zawieszek na klucze, listwy na zawieszki znajdują się wyłącznie na przednich stronach paneli. Wymiary: 302 x 280 x 118 mm (S x W x G).

Informacje dodatkowe

Kod producenta 1952.
EAN 4005546103747.
Dostępność 3-4 dni
Producent Durable

Napisz własną recenzję

You're reviewing: KEYBOX 36. skrzynka na 36 klucze

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

upsell produkty