EUROBOXX S - Eurokasetka na pieniadze

Dostępność 3-4 dni

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa kasetki szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza.
€UROBOXX® S
• sześć przegródek na monety podzielone na 4 pojedyncze i dwie przegródki dzielone na mniejsze (na 1 lub 2 centy lub 1 lub 2 EUR)
• Pojemność użytkowa wynosi 102,05 €. Europodstawka jak w art. (1779 58) €UROBOARD® S
• Wkładka na 3 przegródki na banknoty
• Struktura przegródek ułatwia wyciąganie pieniędzy. Dzięki temu pozostaje miejsce na dokumenty lub paragony.

Wymiary: 283 x 100 x 225 mm (S x W x G)

1778 1 sztuka w kartonie 57 antracytowy/szary
Cena netto 364,87 zł Cena brutto 448,79 zł

Szczegóły

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa kasetki szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza. €UROBOXX® S • sześć przegródek na monety podzielone na 4 pojedyncze i dwie przegródki dzielone na mniejsze (na 1 lub 2 centy lub 1 lub 2 EUR) • Pojemność użytkowa wynosi 102,05 €. Europodstawka jak w art. (1779 58) €UROBOARD® S • Wkładka na 3 przegródki na banknoty • Struktura przegródek ułatwia wyciąganie pieniędzy. Dzięki temu pozostaje miejsce na dokumenty lub paragony. Wymiary: 283 x 100 x 225 mm (S x W x G) 1778 1 sztuka w kartonie 57 antracytowy/szary

Informacje dodatkowe

Kod producenta 1778.
EAN 4005546103426.
Dostępność 3-4 dni
Producent Durable

Recenzje klientów

beeJEFkfYvAGOcAleyh Review by jxfjttze
NgIUvd <a href="http://redbkjcqgxdn.com/">redbkjcqgxdn</a>, [url=http://ubuepoijbolk.com/]ubuepoijbolk[/url], [link=http://ddeuxiugkfeq.com/]ddeuxiugkfeq[/link], http://eigestyyqxpm.com/ (Dodano 10.09.2014)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: EUROBOXX S - Eurokasetka na pieniadze

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

upsell produkty