EUROBOXX - kasetka na pieniądze

Dostępność 3-4 dni

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza.


€UROBOXX®
• podstawka na pieniądze €UROBOARD® L zawiera 8 przegródek na monety EUR oraz centy. Pojemność użytkowa wynosi 233,90 €. Porównaj z €UROBOARD® L

• wkładka z czterema przegródkami na banknoty
• budowa przegródek na banknoty ułatwia wyjmowanie pieniędzy. Dodatkowo pozostaje miejsce na dokumenty lub paragony.
• uformowane dno kasetki ułatwia bezpieczne ułożenie większej ilości kasetek jedna na drugą
Wymiary: 352 x 120 x 276 mm (S x W x G)
Cena netto 510,03 zł Cena brutto 627,34 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szczegóły

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza. €UROBOXX® • podstawka na pieniądze €UROBOARD® L zawiera 8 przegródek na monety EUR oraz centy. Pojemność użytkowa wynosi 233,90 €. Porównaj z €UROBOARD® L • wkładka z czterema przegródkami na banknoty • budowa przegródek na banknoty ułatwia wyjmowanie pieniędzy. Dodatkowo pozostaje miejsce na dokumenty lub paragony. • uformowane dno kasetki ułatwia bezpieczne ułożenie większej ilości kasetek jedna na drugą Wymiary: 352 x 120 x 276 mm (S x W x G)

Informacje dodatkowe

Kod producenta 1782.
EAN 4005546102887
Dostępność 3-4 dni
Producent Durable

Napisz własną recenzję

You're reviewing: EUROBOXX - kasetka na pieniądze

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

upsell produkty