Durable - systemy paneli informacyjnych

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie produkty od producenta Durable, które idealnie sprawdzą się podczas spotkań i prezentacji biznesowych w Twojej firmie.

Akcesoria do prezentacji

Idealne na targi, wystawy i sale sprzedażowe. Niezbędne w hotelach i restauracjach. Przydatne w firmie podczas spotkań biznesowych. Stojaki, moduły ścienne, podłogowe i stołowe. Tablice informacyjne, moduły i uchwyty ścienne i wiele innych znajdziesz na naszej stronie.

Ścienne systemy do prezentacji

Moduł przeznaczony szczególnie na warsztaty, targi, sale sprzedażowe i ekspozycyjne. Nasze produkty charakteryzuje prosty montaż na ścianie lub na regałach ekspozycyjnych - ścianka z dziurkami. 

Stołowe systemy do prezentacji

Moduł stołowy został pomyślany dla odbiorców typu "small office/home office". Kompaktowa podstawa zapewnia bardzo dobrą stabilność poprzez swój ciężar i daje możliwość korzystania z paneli nawet w małym pomieszczeniu. 

Podłogowe systemy do prezentacji

Idealne na targi, wystawy i sale sprzedażowe. Niezbędne w hotelach i restauracjach - do wystawienia menu przed wejściem. Metalowe podstawy stojaków powleczone zostały specjalnym tworzywem zabezpieczającym przed zarysowaniem. 

na strone
1 produkt(ów)

FUNKTION podstawa stołowa na 30 paneli A4

Cena netto 250,35 zł Cena brutto 307,93 zł
FUNKTION podstawa stołowa na 30 paneli A4
Zobacz

FUNKTION podstawa stołowa na 30 paneli A4

Cena netto 250,35 zł Cena brutto 307,93 zł
na strone
1 produkt(ów)
Kupuj według

Aktualnie przez:

  1. Kolor: Szary

Opcje zakupów

Kategoria
  1. Akcesoria (1)
Cena netto
  1. 250,00 zł i więcej (1)
Cena
zł249
zł251
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Ankieta

Twoja ocena realizacji zamówienia