Durable - systemy paneli informacyjnych

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie produkty od producenta Durable, które idealnie sprawdzą się podczas spotkań i prezentacji biznesowych w Twojej firmie.

Akcesoria do prezentacji

Idealne na targi, wystawy i sale sprzedażowe. Niezbędne w hotelach i restauracjach. Przydatne w firmie podczas spotkań biznesowych. Stojaki, moduły ścienne, podłogowe i stołowe. Tablice informacyjne, moduły i uchwyty ścienne i wiele innych znajdziesz na naszej stronie.

Ścienne systemy do prezentacji

Moduł przeznaczony szczególnie na warsztaty, targi, sale sprzedażowe i ekspozycyjne. Nasze produkty charakteryzuje prosty montaż na ścianie lub na regałach ekspozycyjnych - ścianka z dziurkami. 

Stołowe systemy do prezentacji

Moduł stołowy został pomyślany dla odbiorców typu "small office/home office". Kompaktowa podstawa zapewnia bardzo dobrą stabilność poprzez swój ciężar i daje możliwość korzystania z paneli nawet w małym pomieszczeniu. 

Podłogowe systemy do prezentacji

Idealne na targi, wystawy i sale sprzedażowe. Niezbędne w hotelach i restauracjach - do wystawienia menu przed wejściem. Metalowe podstawy stojaków powleczone zostały specjalnym tworzywem zabezpieczającym przed zarysowaniem. 

na strone
4 produkt(ów)

SHERPA TABLICA INFORMACYJNA Z AKRYLU

Cena netto 43,00 zł Cena brutto 52,89 zł

Wysokiej jakości tablica informacyjna do zastosowania w uchwycie do tablic SHERPA® stojak teleskopowy (Art.-Nr.: 5589)

SHERPA INFOBASE TELESCOPE. stojak + tablica informacyjna A4 antracytowy/szary

Cena netto 281,86 zł Cena brutto 346,69 zł
Reprezentacyjna tablica informacyjna wykonana z wysokojakościowego akrylu na podstawie podłogowej. Idealna na targi, wystawy i sale sprzedażowe, podobnie jak do hoteli i restauracji. Drążek teleskopowy jak i metalowa podstawa powleczone zostały specjalnym tworzywem zabezpieczającym przed zarysowaniem. • płynna regulacja wysokości 66–114 cm • płynna regulacja kąta pochylenia tablicy inforrmacyjnej +/-14° • trwałość poprzez zastosowanie mocnych i odpornych na zarysowania tworzyw sztucznych.

SHERPA® FLOOR 10 stojak podłogowy z 10 panelami A4 mix kolorów

Cena netto 501,95 zł Cena brutto 617,40 zł
Stojak podłogowy z 10 panelami informacyjnycmi A4 z Polipropylenu w kolorze czarnym. . Regulowana wysokość drążka (61–110 cm), regulowany kąt pochylenia paneli (5–90 stopni). Drążek i podstawa pokryte powłoką zabezpieczającą przed zarysowaniem.

SHERPA STAND PRO 10. stojak podłogowy z obrotowym modułem na 10 paneli. czarny

Cena netto 533,18 zł Cena brutto 655,81 zł
Stojak podłogowy z obrotowym modułem na 10 paneli, włącznie z 10cioma czarnymi panelami SHERPA® PANEL A4 (Art. 5606). Możliwość ustawienia paneli w pionie i poziomie.
na strone
4 produkt(ów)
Kupuj według

Aktualnie przez:

  1. Kategoria: Systemy podłogowe

Opcje zakupów

Cena netto
  1. 0,00 zł - 99,99 zł (1)
  2. 200,00 zł - 299,99 zł (1)
  3. 500,00 zł i więcej (2)
Producent
  1. Durable (4)
Cena
zł42
zł534
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Ankieta

Kupując produkty najważniejsze dla mnie jest?