CASHBOX S - kasetka na pieniadze

Dostępność 3-4 dni

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa kasetki szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza.
CASHBOX S
• kasetka na monety ma możliwość podzielenia banknotów i monet do dwóch osobnych przegródek; osobna przegródka na spinacze i długopisy

• szczelina w kasetce na monety może być użyta do wydawania kuponów.

Wymiary: 283 x 100 x 225 mm (S x W x G).
Cena netto 327,92 zł Cena brutto 403,34 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szczegóły

Kasetki na pieniądze firmy DURABLE łączą wysoką funkcjonalność z profesjonalnym wzornictwem. Srebrnoszare kasetki z trwałej stalowej blachy, powlekanej proszkowo mają ergonomiczną rączkę oraz stabilne wkładki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tapicerka z pianki na pokrywie kasetki zapobiega przesuwaniu się monet podczas transportu. Bezpieczeństwo gwarantują nacięcia, dzięki którym pokrywa kasetki szczelnie się zamyka oraz ukryte zawiasy i podwójna zasuwka. Indywidualny numer kodu zastępuje w pewny i bezproblemowy sposób użycie klucza. CASHBOX S • kasetka na monety ma możliwość podzielenia banknotów i monet do dwóch osobnych przegródek; osobna przegródka na spinacze i długopisy • szczelina w kasetce na monety może być użyta do wydawania kuponów. Wymiary: 283 x 100 x 225 mm (S x W x G).

Informacje dodatkowe

Kod producenta 1777.
EAN 4005546103419.
Dostępność 3-4 dni
Producent Durable

Napisz własną recenzję

You're reviewing: CASHBOX S - kasetka na pieniadze

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

upsell produkty